Bez kategorii

To nie były tylko zdjęcia …

To nie były tylko zdjęcia … To było prawdziwe testowanie produktów Melli Care. Spotkałam się w czwartek z moją przyjaciółką Olą, która jest specjalistką od Manicure i Pedicure. Tym razem zaproponowałam aby została również modelką na moich zdjęciach i pokazała swoje zadbane dłonie i stopy oraz wypróbowała kosmetyki Melli Care. Przyjęła tą propozycję z radością.

Marka Melli Care może pochwalić się oczyszczająco-relaksującym scrubem solno-cukrowym do dłoni i stóp z drobinami skórki pomarańczowej oraz dwoma kremami. Jeden dedykowany do stóp, drugi do rąk, ale można używać ich wymiennie. Te zapachy pozostaną w moich nozdrzach na długo… aaaa pachula (To jest aromatyczna roślinka 😉 ), cytryna, granat, liczi, pomarańcza i kokos … Przy rytualne masażu scrubem, i wsmarowywaniu kremu aż chce się spróbować jak kosmetyki smakują 😉 Wyróżnia je przede wszystkim to, że nie zawierają: parabenów, alkoholu, sls, ftalanów, olejów mineralnych i pochodnych ropy naftowej, GMO. Za to mają w sobie mnóstwo: olejków naturalnych z awokado, słodkich migdałów, pestek winogronowych, orzechów makadamia, soi, masło shea, mocznik, glicerynę, witaminy A,E,F, alantoinę, a na koniec dodajmy drobinki skórki pomarańczowej i miąższ palmy kokosowej!

Te wszystkie składniki działają nawilżająco, kojąco i łagodząco na zmęczone dłonie i stopy, które są narażone na codzienne niedogodności. Tyle dobroczynnych i podkreślam naturalnych składników to nie przypadek. Założycielka marki Melli Care Aleksandra Matysiak doskonale wiedziała co chce osiągnąć przygotowując taki a nie inny skład. Doskonałą jakość. Kosmetyki które będą idealnie wspomagać skórę zmęczoną, chorą, zniszczoną, wrażliwą … a także wpłyną korzystnie na skórę normalną. Moja modelka, która testowała te produkty na sobie, potwierdziła ich wyjątkowość. W końcu na co dzień jako specjalista od manicure i pedicure ma styczność z różnymi kosmetykami i problemami skórnymi.

Nie są to kosmetyki, które znajdziemy w drogerii w centrum handlowym. Są to produkty niepowtarzalne, na które zasługuje każda z nas i każdy z nas. W czasach kiedy pędzimy i nie mamy często chwili by się zatrzymać. Jednak warto by wynagrodzić naszym dłoniom i stopom codzienny wysiłek.

(2) Comments

  1. Jeśli to uratuje moje spierzchnięte stopy to kupuję w ciemno;)

    1. Trzymam kciuki ! Myślę, że uratuje 😉

Comments are closed.