Miło mi gościć Cię na mojej stronie. To nie tylko rzucone ot tak zdanie, to prawda. Zastanawiam się kto taki zagląda na moją stronę i już nie mogę się doczekać aby Cię poznać.

Małgorzata Ender to ja … Mama, Żona, Fotografka, kobieta po 30, która ma mnóstwo energii i pomysłów każdego dnia. Z chęcią uwiecznię dla Was ulotne chwile na fotografiach. Uwielbiam ludzi i spotkania z nimi, więc współpraca ze mną powinna być przyjemna dla każdego. Wprowadzam luźną atmosferę na sesji i po prostu poznajemy się nawzajem.

Fotografii uczę się już od ponad 3 lat, cały czas praktykując. Ukończyłam m.in. kurs w Akademii Fotografii w Warszawie, Warsztaty Fotografii Noworodkowej prowadzone przez Annę Musialik oraz Warsztaty Fotografii Ślubnej w Złodziejewie. Zaczęłam również przygodę z postprodukcją zdjęć w Photoshop na warsztatach pod okiem Ann Podsiedlik.

W 2019 roku moja praca fotograficzna będzie koncentrować się na fotoreportażach z uroczystości takich jak chrzest, komunia, ślub.

Jeśli szukasz fotografa na tę okazję zapraszam serdecznie.

Poza tym będę realizować mini sesje z okazji Świąt oraz sesje plenerowe zarówno dla Par, dzieci jak i całych rodzin oraz przyszłych Mam z brzuszkiem. Planuję również rozwinąć moje portfolio o fotografię biznesową i wizerunkową.

Nieobca jest mi również fotografia noworodkowa w stylu lifestyle. Sesje mogę wykonać w Waszym domu w warunkach bezpiecznych dla Maluszka.

Na każdą okazję można zakupić też u mnie Voucher do wykorzystania na dowolną sesję foto i podarować bliskiej osobie w prezencie.

Jak widzisz zajmuję się wieloma dziedzinami fotografii i każda nowa sesja, nowy pomysł, jest dla mnie bardzo ekscytującym wyzwaniem, które podejmuję z entuzjazmem.

Pozdrawiam Cię ciepło i zapraszam do kontaktu ze mną,

Małgorzata Ender