Oni chcą pracować dla siebie i ja też !

neverenderstory/ Kwiecień 11, 2017/ Bez kategorii

W ostatnim czasie dołączyłam do wielu grup wsparcia dla Kobiet chcących mieć lub mających już funkcjonującą firmę, blog itp. Są wśród nich osoby zajmujące się rękodziełem, sztuką, finansami coachingiem, sportem, właściwie można spotkać w owych grupach kogoś z każdej branży. Co najważniejsze członkinie grup wspierają się wzajemnie w rozwijaniu swoich pasji. Nie ma miejsca na hejtowanie czy podcinanie skrzydeł. Dziewczyny poznają się wirtualnie lub na żywo, polecają się wzajemnie i pomagają sobie. Oto właśnie odpowiedź dlaczego do tych grup dołączyłam.

Nie zawsze wspierają nas najbliżsi przyjaciele. Nie zawsze rodzina i znajomi mają czas wypytywać o naszą drogę zawodową, którą obrałyśmy. Nie można gniewać się czy mieć o to pretensji. Oczywiście chcemy otaczać się ludźmi którzy pchają nas do przodu, a nie hamują. Stąd właśnie powstały grupy zrzeszające ludzi o podobnych, celach, zainteresowaniach, potrzebach i oczekiwaniach. Chyba nikt, kto nie miał nic „swojego” i nie pracował na rozwój osobistej marki nie zrozumie osoby, która działa w tym klimacie.

Dzięki grupom zaczęłam dostawać zapytania o sesje zdjęciowe wizerunkowe, biznesowe i bardzo się z tego cieszę. W czasach gdy dużo osób, głównie kobiet chce rozpocząć działalność swojej firmy, potrzebne są zdjęcia na stronę www, do prowadzenia fanpejdża, newsletterów, instagrama itp. Pierwszą firmą, dla której z przyjemnością wykonałam zdjęcia jest http://bizneszoom.pl/. Agencja marketingowa full/total 🙂 obsługująca firmy. A więc, co robią ?

Mogą stworzyć niebanalną stronę www, prowadzić fanpage, zaplanować strategię rozwoju firmy w internecie i wiele wiele więcej. Stworzyli nawet grupę na fb „Błędy w biznesie”, aby pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu firmy i unikaniu najczęstszych gaf.

Następne osoby i firmy planują już sesję zdjęciową u mnie. Ważne w tej kwestii dla mnie jest zbadanie oczekiwań zleceniodawcy. Natomiast Przedsiębiorca/bloger/freelancer powinien przemyśleć, jaka/jaki jestem i jaką chcę by widzieli mnie odbiorcy/potencjalni klienci. Proszę zawsze o podzielenie się tą wizją ze mną 🙂 Zapraszam do obejrzenia wybranych zdjęć z sesji dla http://bizneszoom.pl/ . Podczas sesji towarzyszyła nam Gosia Nawój, która zadbała o make-up i fryzurę Agnieszki i czuwała nad całością stylizacji. https://web.facebook.com/arteregogosianawoj/?fref=ts