Sesja urodzinowa w stylu … Muffinkowym

neverenderstory/ Lipiec 14, 2016/ Bez kategorii

Prognoza pogody na ten tydzień jest taka monotonna. Codziennie na mapce pokazują ciemne chmurki i kapiący z nich deszcz. Jesteśmy umówione z Natalią i jej córeczką Heleną na sesję zdjęciową z okazji zbliżających się pierwszych urodzin. Zdjęcia mają być w stylu Pin up o ile można o takim stylu mówić w przypadku sesji niemowlęcej 😀 Nie poddajemy się i we wtorek po porannych wróżbach z nieba umawiamy się pod wcześniej wyznaczonym drzewem. Czekają już na mnie dziewczyny i piękne dekoracje wykonane przez samą Mamuśkę Helci. Zaangażowany rodzic czy też rodzice to połowa sukcesu sesji zdjęciowej!

 

DSC_1815

 

Już widzę, że zdjęcia będą przepełnione muffinkami tymi z filcu i tymi prawdziwymi. Biegam, cykam, Natalia próbuje za moimi plecami koniecznie rozśmieszyć poważną Helę, kropi deszczyk, ale my nie wiemy już czy to pot czy deszcz. Dzieje się !

 

 

No i zaczęło się … pierwsza w życiu degustacja muffinków, a wraz z nią wizyta zupełnie niespodziewanego Gościa !

 

 

Piesku piesku co Ty tu robisz? Idź sobie … Yyyy nie słucha się nas. A to Twój Pan śpi tam pod drzewem ? A to pech, niewiele jesteśmy w stanie zrobić. Burek czai się na Muffiny Heleny, a potem na to co z nich zostało czyli okruchy. Łaskawie pozwalamy mu je zjeść 🙂

Jeszcze kilka kadrów z Mamusią i pokaz pięknego chodzenia.

 

 

Nim rozpada się na dobre, uciekamy, zadowolone, że mimo kapryśnej pogody udało nam się zrobić tyle fajnych zdjęć.

Natalia, Hela dziękuję było świetnie z Wami współpracować !